Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi – Ülkemizde en çok tercih edilen araba markalarından birisi olan Hyundai birbirinden farklı modellerini her sene yenilemektedir. Ancak araç fiyatları ülkemizde hangi marka olursa olsun yüksek seviyelerde seyretmeye devam ediyor, buna bağlı olarak araç almak istiyorsanız mutlaka Hyundai ÖTV muafiyetli fiyat listesi göz atmalısınız. Özel Tüketim Vergisinin kısaltılmış haliyle ÖTV, birden çok mal ve hizmetin satışında ödenmesi zorunlu tutulan bir vergidir. Devletin çok önemli bir gelir kaynağı olan Özel Tüketim Vergisinin hangi ürün ve hizmetlerde geçerli olacağı da kanunlarca belirlenmiştir. ÖTV muafiyeti ise belli başlı şartları taşıyan kişilere sunulmaktadır, ülkemizde belli oranlarda engelli bireylere ÖTV muafiyetli araç satışı yapılmaktadır. Hurda Belgeli Araç Nasıl Trafiğe Çıkar? 2024 başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir. Hyundai ÖTV Muafiyetli Araç Listesi Hyundai marka ve modellerinin engelli bireyler için ÖTV muafiyetli fiyat listesi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak alabileceğiniz muafiyetli fiyat listesi şu şekildedir; Hyunda, 2024’de ÖTV’siz bir şekilde hatchback segmentinde i10 […]

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi – Ülkemizde en çok tercih edilen araba markalarından birisi olan Hyundai birbirinden farklı modellerini her sene yenilemektedir. Ancak araç fiyatları ülkemizde hangi marka olursa olsun yüksek seviyelerde seyretmeye devam ediyor, buna bağlı olarak araç almak istiyorsanız mutlaka Hyundai ÖTV muafiyetli fiyat listesi göz atmalısınız.

Özel Tüketim Vergisinin kısaltılmış haliyle ÖTV, birden çok mal ve hizmetin satışında ödenmesi zorunlu tutulan bir vergidir. Devletin çok önemli bir gelir kaynağı olan Özel Tüketim Vergisinin hangi ürün ve hizmetlerde geçerli olacağı da kanunlarca belirlenmiştir.

ÖTV muafiyeti ise belli başlı şartları taşıyan kişilere sunulmaktadır, ülkemizde belli oranlarda engelli bireylere ÖTV muafiyetli araç satışı yapılmaktadır.

Hurda Belgeli Araç Nasıl Trafiğe Çıkar? 2024 başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Hyundai ÖTV Muafiyetli Araç Listesi

Hyundai marka ve modellerinin engelli bireyler için ÖTV muafiyetli fiyat listesi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak alabileceğiniz muafiyetli fiyat listesi şu şekildedir;

Hyunda, 2024’de ÖTV’siz bir şekilde hatchback segmentinde i10 ve i20 modellerini satışa sunmaktadır. Daha çok Hyundai i10 model ÖTV’siz bir şekilde alınabilecek en uygun fiyatlı 2024 sıfır araç modelidir. Hyundai i20 modeli de fiyat bakımından en uygun fiyatlı engelli araç modelleri içerisinde yer almaktadır.

Hatchback modellerin dışında Sedan segmentinde satışa sunduğu 2024 Hyundai Elantra modelinin tüm modelleri de ÖTV’siz bir şekilde alınabilmektedir.

Bunun dışında Hyundai son zamanlarda özellikle SUV segmentinde satışa sunduğu araçlarla dikkat çekmektedir. SUV segmentinde alabileceğiniz üç farklı model bulunan Hyundai; 2024 Bayon, Tucson ve Kona modellerini de ÖTV muafiyetli liste üzerinden satışa sunmaya başlamıştır.

Hyundai Elantra ÖTV’siz Araç Fiyatları 2024

Modeller Engelli İndirimli 2024 Fiyatları
Hyundai Elantra STYLE COMFORT 1.6MPI CVT Otomatik (Benzinli) 663,889 TL
Hyundai Elantra STYLE 1.6MPI 6 İleri Manuel (Benzinli) 458,333 TL
Hyundai Elantra ELITE 1.6MPI CVT Otomatik (Benzinli) 797,222 TL
Hyundai Elantra Prime 1.6 MPi CVT 775,000 TL
Hyundai Elantra Elite 1.6 MPi CVT 877,778 TL
Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Hyundai i20 ÖTV’siz Araç Fiyatları 2024

Modeller Engelli İndirimli 2024 Fiyatları
Hyundai i20 JUMP 1.2 MPI 84 PS Manuel 477,778 TL
Hyundai i20 STYLE 1.4 MPI 100PS Otomatik 538,889 TL
Hyundai i20 STYLE 1.0 T 100PS Otomatik 566,667 TL
Hyundai i20 JUMP 1.4 MPI 100PS Otomatik 511,111 TL
Hyundai i20 ELITE 1.0 T 100PS Otomatik 611,111 TL

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi arasında i20 modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Yukarıda yer alan tablodaki modelleri inceleyerek; avantajlı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Eğer daha üst segment araç ihtiyacınız varsa, aşağıda yer alan tabloyu da incelemeniz mümkündür. Bu sayede kendinize göre en uygun aracı bulabilirsiniz.

Hyundai Tucson ÖTV’siz Araç Fiyatları 2024

Modeller Engelli İndirimli 2024 Fiyatları
Hyundai Tucson Comfort 1.6 T-GDI 4X2 DCT (Benzinli) 833,333 TL
Hyundai Tucson Prime Plus 1.6 T-GDI 4X2 DCT (Benzinli) 875,000 TL
Hyundai Tucson Prime Plus 1.6 T-GDI 180 PS 4×2 (RLED+FPS) 905,556 TL

 

Hyundai Bayon ÖTV’siz Araç Fiyatları 2024

Modeller Engelli İndirimli 2024 Fiyatları
Hyundai Bayon Jump 1.4MPI 6 MT (Benzinli) 508,333 TL
Hyundai Bayon Jump 1.4 MPI 100 PS Benzin Otomatik 527,778 TL

Hyundai ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi genel olarak bu şekildedir. Ancak eğer Muafiyet için geçerli bir belgeniz varsa, herhangi bir şubeye giderek güncel katalogu ve fiyat listesini öğrenmeniz mümkündür. Bunun için tercih edebileceğiniz noktalardan birisi, Hyundai’nin yetki verdiği bayilerdir. Bu bayiler içerisinde özel avantajlı fiyat tarifeleri bulunmaktadır. %50 indirim imkanınızı kullanarak; Özel Tüketim Vergisi ödemenize gerek kalmadan araç sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Toyota ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Haberler 4 ay önce

Toyota ÖTV muafiyetli fiyat listesi en çok merak edilen konularından başında gelip ülkemizde bu denli tercih edilen markalardan birisi olan Toyota markasını tercih edenlerin merak ettiği konulardan birisidir.İçindekilerToyota ÖTV Corolla Engelli Araç Fiyat Listesi 2024 ÖTV MuafiyetliToyota ÖTV Corolla Hybrid Engelli Araç Fiyatları 2024Toyota Yaris Engelli Araç Fiyat Listesi 2024 ÖTV İndirimliToyota ÖTV C-HR Engelli Araç Fiyat Listesi 2024 ÖTV’sizToyota ÖTV Proace City Engelli Araç Fiyatları 2024 ÖTV’siz Toyota ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisidir. Birçok model ve özelliği bulunan bu marka araçlar son derece güçlü motora ve estetik görünüşe sahiptir, bu araçların bu denli tercih edilmesinin bir nedeni de ÖTV muafiyetli olmasıdır. Özellikle engelli bireylerimiz için özel olarak dizayn edilmiş modelleri de bulunmaktadır. ÖTV muafiyeti ülkemizde geçerli olan araç alımından belli oranda verginden muaf olmaktır. Yani 1 milyona alacağınız aracı ÖTV muafiyeti sayesinde 500-600 bine almış olursunuz. Toyota ÖTV Corolla Engelli Araç Fiyat Listesi 2024 ÖTV Muafiyetli Toyota […]

Ford ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Haberler 4 ay önce

Ülkemizde en çok tercih edilen araç markalarından birisi de Ford olup Ford satın almak isteyenler genelde Ford ÖTV muafiyetli fiyat listesi hakkında bilgi almak istiyor, bunun nedeni araçların özellikle yükselen ekonomik düzende son derece yüksek fiyatlı olması, özellikle ÖTV indirimi sonrasında araç fiyatlarında belli bir düşüş meydana gelecektir.İçindekilerFord ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi Ford Focus Ford ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi Ford PumaFord Fiesta Engelli Araç Fiyatları 2024 ÖTV’sizFord Kuga Engelli İndirimi 2024Ford Courier ÖTV’siz Araç Fiyatı 2024 Ford markasının tercih edenler için sunduğumuz bu yazıda küçük HB tarzı bir araç sevenler için Ford Fiesta şehir içi kullanım uygunluğuyla oldukça iyi bir seçenektir. Sedan modeli araç arayanlar için de Ford Focus iyi bir seçim olabilir. Hem konforu iyi olsun hem de yerden yüksek yapıda olsun diyorsanız Ford Puma ya da Ford Kuga seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ford ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi Ford Focus  Mükemmel sürüş deneyimi ve sağlam yapısıyla dikkat çeken araç modellerinden birisi […]

Fransa Araba Fiyatları

Haberler 4 ay önce

Türkiye’de araç piyasasının giderek yükselmesinden dolayı çoğu kişi yurtdışından araç getirme yolunu denemektedir. Buna bağlı olarak bu yazımızda Fransa araba fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.İçindekilerVolkswagen Fransa Araba FiyatlarıSkoda Fransa Araba FiyatlarıAudi Fransa Araba FiyatlarıRenault Fransa Araba FiyatlarıDacia Fransa Araba FiyatlarıKia Fransa Araba FiyatlarıHyundai Fransa Araba FiyatlarıToyota Fransa Araba Fiyatları Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinin bulunduğu Fransa birçok ülke vatandaşının tercih ettiği bölgelerden birisidir. Bunun yanı sıra Fransa’da araba fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bunlar arasında otomobil markası, model, teknolojik yapısı, motor hacmi, yakıt türü ve araç tipi gibi etkenler bulunuyor. Bunun dışında yüksek talep gören araçlar genelde daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Fransa’da otomobil fiyatları genellikle Avrupa ortalamasının üstünde seyrediyor fakat özellikle vergilerin yüksekliği de bazen araç fiyatlarının yükselmesinde etken olabiliyor. Volkswagen Fransa Araba Fiyatları Fransa’da çokça tercih edilen markalardan birisi de Alman devi Volkswagen olup aşağıdaki tabloda, Fransa’da Volkswagen araba modellerinin fiyatlarını görebilirsiniz. Volkswagen Modeli Başlangıç Fiyatı (EURO) […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele